пʼятниця, 02 грудня 2016 07:00

"Повинен бути один орган для боротьби з корупцією"

Автор: Ірина Патлатюк
 

— Українці розчаровані процесом і ходом боротьби з корупцією. Генеральна прокуратура, Служба безпеки, Національне антикорупційне бюро, президент, його оточення, парламентська коаліція не чують аргументів суспільства, — говорить 37-річний Руслан Бортник, директор Інституту аналізу та менеджменту політики.

Із 17 по 29 листопада на сайті Gazeta.ua тривало опитування читачів "Чи відчуваєте зменшення корупції в країні?" Більшість вказали, що рівень корупції не змінився.

— У країні має бути один орган для боротьби з корупцією, — вважає експерт. — У нас таких близько 10. Розривають відповідальність. А ­фінансово-політичні групи намагаються взяти під свій контроль хоч один із них. Використовують як інструмент — боротьби за владу чи утримання її.

З іншого боку, до 90 відсотків українців тією чи іншою мірою задіяні в корупції. Якщо самі не беруть чи дають хабарі, то знають про такі факти. Але не повідомляють про них у правоохоронні органи. За таких умов викорінити корупцію складно. З'явилися певні точки, де її стало значно менше чи зникла зовсім. Проте їх мало. Нікого з великих корупціонерів не покарали.

Зараз ви читаєте новину «"Повинен бути один орган для боротьби з корупцією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути