середа, 07 грудня 2011 05:15

Чорнобильці сплять на купах листя

О 6.45 три десятки чорнобильців сидять на лавках у столичному Маріїнському парку, п'ють чай. У вівторок минув тиждень, як вони оголосили голодування.

По сусідству з голодувальниками — прим'яті купи листя. Чорнобильці використовують їх уночі як постіль. За 20 м чергує "швидка".

— Ночью одного из наших забрали. Сейчас в терапии, — каже чоловік, який умостився на розкладному стільці. — Сказали, "переохлаждение, гіпертонічна криза". Еще что-то. Ему первую помощь оказали.

До чорнобильців підходить 57-річна Тетяна Лукіна — колишня жителька міста Прип'ять на Київщині. Стає перед лавою, дістає кілька аркушів і одягає окуляри:

— Премьер Николай Азаров разпорядился оказать гуманитарную помощь африканскому государству в размере 1 миллион гривен, — читає жінка. Підіймає очі на чорнобильців. — Вот так, ребята.

— Мы еще не негры, — говорить 54-річний Геннадій з Луганської області. — Будем бананы есть — и нам помощь дадут.

— Кто пришел, не курите и не пейте чай, — кричить чорнобильцям 47-річний Павло Бродовський, священик Української православної церкви Московського патріархату. Він  приїхав із Черкащини. Стає перед чорнобильцями. Тримає требник і причащає 13 голодувальників. Дає просвірку й кагор.

Чорнобильці дивляться на ноутбуці відео, на якому вони в центрі Києва їдять сосиски.

— Это было до голодовки, — каже один із них.

Зараз ви читаєте новину «Чорнобильці сплять на купах листя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.09.2010 11:47:44ЭХО77.52.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Киевлянинъ - вы инопланетянинъ ?!
10.09.2010 11:44:19киев213.238.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
2. Киевлянинъ 10.09.2010 | 11:21 Приятно наблюдать за агонией майданного быдла ТЫ НЕ КИЕВЛЯНИН , а БЫДЛО ПРОДАЖНОЕ !!!
10.09.2010 11:35:16кольок93.180.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Чому незаслухали до цього часу ТСК по Міжгір\"ю? ПРдуни що ви мусолите, а самі скільки вкрали. Один приклад: Ахметов на роботу в ВР не ходить протягом всього депутатства, зарплату отримує, допомогу на оздоровлення отримав на якій підставі? Своїм працівникам за невихід на роботу він платить також? Дутий депутат.І таких сотні. Для чого тоді потрібна ВР? КРУ повинна перевірити бухгалтерію ВР, виявити прогульщиків, суму нарахованої їм зарплати і за всі порушення передати матеріали в генеральну прокуратуру. То краде Ахметка гроші в держави чи ні?
10.09.2010 11:31:57Киса46.118.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Поздравляю Гешу Кернеса и Мишу Добкина с наступившим ИХ Новым годом! Побольше вам протоколов ЦВК: хороших и разных!
10.09.2010 11:30:49Одессит212.86.247.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ультиматумы могут выдвигать только СИЛЬНЫЕ. А БЮТовцы в Раде превратились в шавок, которые могут лаять сколько угодно! И какое отношение Юлькины законопроекты имеют к нынешнему повышению цен на продукты? Повышение пенсионного возраста что ли влияет?
10.09.2010 11:30:11ККК95.132.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ая не хочу идти на пенсию в 60, не хочу платить бешеные деньги за неполучаемые услуги за коммуналку, а проверяемые предприятия крушниками контролируются ПеРдунами...
10.09.2010 11:25:32Украина91.203.89.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
правильно даешь перевыборы чтоб шлюх продажних в парламенте небыло
10.09.2010 11:24:50NNN193.239.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Так в чем проблемы, господин Олейник? Защитите людей от обнищания, примите мораторий и слушайте свою комиссию хоть до нового года. Для нас цены важнее.Если бы у нас были ваши доходы, мы бы тоже за цены не парились, а только бы комиссии слушали.
10.09.2010 11:23:12Катя195.182.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Отчет комиссии? Да ясно какой там отчет. Отчеты были по Гонгадзе..Ющенко ..и так далее.. Выполните то что требует оппозиция.. и посомтрите. дальше будут они блокировать трибуну..или дадут слово комиссии.. чего там такого? или господа миллионеры не хотят с народом поделится? Хватит..и так награбили достаточно. Цены то снижать нужно в супермаркетах депутатов.
10.09.2010 11:22:52Serg46.118.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В принципе, отчет комиссии - это как мертвому припарки. Есть у КРУ материалы - милости просим в прокуратуру. Однако в прокуратуру никто материалы не несет. Вывод - очередной пиар-ход!
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути