вівторок, 17 лютого 2015 13:53

"Ждала, что на Новый год подарит телефон. А он принес книгу с кулинарными рецептами"

Автор: малюнок: Дмитро Скаженик
 

На прем'єру фільму "50 відтінків сірого" квитки розкупили за годину

– Ой, дєвочки, мене вчора мій Вовка тоже на цей фільм приглашав. ­Прийшлося отказаться. Як це я разом із пацаном дивитимуся еротичні сцени? Розкраснілася б там, як рак, – каже киянка 15-річна Євгенія. 12 лютого з подругами прийшла до столичного кінотеатру "Оскар" на прем'єру фільму "50 відтінків сірого".

Фільм зняла британська режисер 47-річна Сем-Тейлор Вуд за одной­менним романом Еріки Леонард Джеймс. За сюжетом студентка літературного факультету Анастейша Стіл знайомиться з молодим мільярдером Крістіаном Греєм. ­Після підписання угоди з ним про нерозголошення таємниць дізнається про неординарні сексуальні вподобання чоловіка. Роман вийшов 2011-го й став бестселером у США й Великобританії. У світі розкупили майже 60 млн примірників. Головні ролі в стрічці виконали ірландець 32-річний Джеймі Дорнан й американка Дакота Джонсон, 25 років.

Євгенія з чотирма подругами стоїть у черзі до гардероба. Вона в облягаючих джинсах і синій кофті з глибоким декольте. Коротку чорну дублянку тримає на руці.

– Книжку "50 відтінків сірого" прочитала торік, – розповідає. – Не купувала, закачала на телефон. Якби мама побачила на моєму столі такий роман, то викинула б у смітник, а мене місяць нікуди з квартири не пускала б. Не говорила їй, що сьогодні в кіно пішла. Сказала, з подружками поїмо суші. Треба буде хоч якусь булочку купити. А то дома накинуся на їжу, й мама зразу щось запідозрить.

– А представ, шо і твої мама з папою на цей фільм прийдуть, – сміється 16-річна Ольга, подруга Євгенії. – Та ще й сядуть біля нас.

– Не каркай. Даже представить таке боюся.

На барній стійці 17-річний Олексій купує два найменші відерця попкорну по 20 грн і дві півлітрові пепсі по 18 грн. Кладе на касу 100-гривневу купюру.

– Раньше родители давали на неделю 400 гривен на карманные расходы, – каже. – А теперь из-за кризиса только половину получаю. Приходится экономить. ­Месяц даже пива с друзьями не пил. Раньше свою девушку каждые выходные куда-то приглашал, а теперь хорошо, если раз или два в месяц сходим. Она переживать начала. Спрашивает: "Ты что, меня разлюбил?" Говорю: нет. Но не могу объяснить, почему так редко куда-то приглашаю. Не скажу же, что у меня просто нет денег. Весной придется на велосипед пересесть. Сэкономлю деньги, которые родители на проездной дают.

– Так много не сэкономишь, – з Олексієм за руку вітається товариш. Він теж прийшов у кіно з дівчиною. – Надо работу тебе подыскать. Я год в "МакДональдсе" работаю после пар. Несколько часов в день, а за месяц получается две тысячи гривен. Могу себе позволить почти все.

– Если на работу пойду, девушку свою совсем видеть не буду, – від­махується Олексій. – Не забывай, что я в Политехе учусь. И так до ночи приходится за книжками сидеть.

Хлопець і дівчина підбігають до каси. Просять два квитки на найближчий сеанс.

– Вам повезло, как раз два осталось, – каже касирка. – Люди на этот фильм за месяц билеты бронировали, а на премьеру – за час раскупили.

За два квитки платять 140 грн.

До каси підходить жінка років 40 у вузьких джинсах і короткій норковій шубі. Просить два квитки на передостанній сеанс 14 лютого. Касирка відкриває план залу. Із 207 місць вільні 20.

– Приглашу мужа, – каже жінка. – Сама давно хотела этот фильм посмотреть, ему тоже полезно будет. На день влюбленных сын к девушке уедет. Мы весь день с мужем проведем вместе. Испеку торт и приготовлю праздничный ужин. Фильм станет прекрасным завершением дня.

– Но фильм может стать и началом бессонной ночи, – каже собі під ніс хлопець років 20.

Жінка червоніє. Ховає квитки в сумку від "Луї Віттон" і швидко йде.

– Ты своему подарок на день влюбленных выбрала? – питає подругу висока дівчина в короткій сукні й чоботях на високій шпильці.

– Я месяц об этом только и думала, – відповідає та. Вона нижча, теж на підборах. – Хотела на распродаже купить ему свитер за 350 гривен. Но недавно увидела в интернете запонки желто-­голубые с тризубом. Решила взять. Он ведь в последнее время стал рьяным патриотом. В машине снял значок "плейбой", а вместо него повесил украинский флаг. За запонки отдала 536 гривен.

– Да, дорогой подарок получился. А я все магазины оббегала, но так ничего интересного для Виталика и не нашла. Зато присмотрела себе обалденное платье. Он вчера звонил, на 14-е пригласил в ресторан. Я решила ему в подарок купить то платье. Одену на встречу.

– А не обидится?

– Думаю, что нет. А если и обидится – не велика беда. Ждала, что он на Новый год мне подарит телефон. Намекала, что нужен новый, а то старый барахлит. А он знаешь что принес? Книгу с кулинарными рецептами. Я ее отнесла к нему на квартиру. Сказала: "Буду готовить, когда поженимся".

За півгодини від початку фільму із зали вибігає 16-річний Ілля. Бере в гардеробі куртку і йде до ліфта.

– Фильм ничем от книжки не лучше, – каже. – Когда читал, сначала было интересно. Но уже на десятой эротической сцене надоело. Так и не осилил. Сам бы на фильм не пошел. Но сегодня будем праздновать день рождения друга. Перед кафешкой он всех в кино пригласил. Пускай смотрят, а я по магазинам прошвырнусь.

Виходить ще один хлопець.

– И тебе не пошел фильм? – питає його Ілля.

– Его только старикам нужно смотреть, чтобы фантазия как в молодости разыгралась. Пошли чего-то выпьем, а заодно новости посмотрим.

– Да что там смотреть? – каже Ілля. – Как стреляли, так и стреляют.

– Так они же в Минске перемирие подписали.

– Русские плевать на это перемирие хотели. Эта война скоро не закончится. Украина победит, когда Россия исчезнет с лица земли.

Зараз ви читаєте новину «"Ждала, что на Новый год подарит телефон. А он принес книгу с кулинарными рецептами"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути