Росіяни встановили свої прапори на териконі коксохімічного заводу біля Авдіївки.
Ворожу символіку знищив український безпілотник. Це робота підрозділу аеророзвідників та операторів FPV-дронів Shadow. Відповідне відео опублікував волонтер Сергій Стерненко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ знищили логістичний хаб росіян і не тільки: головне зі зведення Генштабу
Окупанти не зайняли терикон, а "встановили прапор та втекли", повідомив воєнкор Юрій Бутусов. "Зайняти терикон противник не може, бо він прицільно прострілюється нашими вогневими засобами", - пояснив він.
Російські окупанти за останні два дні майже вдвічі зменшили кількість штурмів на Авдіївському напрямку. Це пов'язано з великим втратами загарбників.
За останні п'ять днів російська армія втратила у Донецькій області в операційній зоні ОСУВ Таврія близько 2400 осіб убитими та пораненими.
Російські окупанти на Авдіївському напрямку активно намагаються атакувати, оскільки на захопленій частині Донецької області є багато посіпак РФ-бандитів, які хочуть, щоб ця частина Донбасу так і залишилася територією, на якій немає законів.




















Коментарі