До будівлі Черкаської ОДА під'їхало кілька автобусів з правоохоронцями. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
Щойно з боку вул. Лазарєва у будівлю зайшли правоохоронці у формі ДАІ.
Серед мітингувальників на Соборній площі, що перед будівлею ОДА, залишилась в основному молодь.
З боку вулиці Хрещатик мітингувальники з середини будівлі забарикадували, всі вікна та входи. Планують не віддавати будівлю.
Вздовж вулиці Лазарєва до десятка автомобілів правоохоронців, чергують "швидкі".
×























Коментарі