вівторок, 29 серпня 2023 20:41

Спецтема: Війна Росії проти України

Стало відомо, коли завершаться переговори щодо гарантій безпеки для України

Стало відомо, коли завершаться переговори щодо гарантій безпеки для України
Під час саміту НАТО лідери країн G7 погодили декларацію про гарантії безпеки для України. Фото: Getty Images

Переговори щодо надання гарантій безпеки Україні від країн-учасниць G7, імовірно, будуть завершені не раніше 2024 року.

Сполучені Штати Америки та Велика Британія наразі активно ведуть переговори з цього питання. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

При цьому, за словами французького чиновника, Франція планує розпочати перший раунд переговорів з Україною щодо двосторонніх гарантій безпеки вже найближчими тижнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "І щит, і меч" – Зеленський про гарантії безпеки для України

Водночас Німеччина тільки почала аналізувати можливі способи надання підтримки Україні, і поки що не зрозуміло, яких конкретних домовленостей буде досягнуто з іншими країнами.

Видання зазначає, що відсутність двосторонніх угод між союзниками може стати ключовою проблемою в наданні гарантій безпеки для України.

На думку журналістів, це також може знизити ефективність військової допомоги Україні.

Під час саміту НАТО лідери країн G7 погодили декларацію про гарантії безпеки для України. Вона передбачає довгострокову підтримку у сфері безпеки та економіки.

Зеленський зазначав, що нові гарантії безпеки, передбачені декларацією, будуть розширені внаслідок двосторонніх договорів із партнерами. До підтримки України може приєднатися будь-яка держава.

Зокрема, до декларації "Великої сімки" щодо гарантій безпеки для України приєдналися майже 30 країн.

Зараз ви читаєте новину «Стало відомо, коли завершаться переговори щодо гарантій безпеки для України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути