Майже 36,7 млн грн застави внесено за народних депутатів від "Слуги Народу" Ольгу Савченко та Євгена Пивоварова, яких підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за голосування у Верховній Раді.
Про це повідомили журналісти проєкту "Схеми" з посиланням на джерела у правоохоронних органах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАБУ заявило про викриття організованої злочинної групи, до якої входили чинні нардепи
За даними журналістів, 8 січня один з адвокатів Савченко, Ігор Фомін, вніс 16,6 млн грн за фігурантку справи Національного антикорупційного бюро.
За словами юриста, частина коштів є його особистими.
Ще частину йому довелося позичити через великі розміри застав у цій справі. Він додав, що тепер сторони обвинувачення й захисту продовжать працювати у межах досудового розслідування.
Того ж дня заставу за народного депутата Пивоварова внесли семеро фізичних осіб платежами від 150 000 до 5 млн грн. Загальна сума - майже 20 млн грн.
НАБУ і САП у ході спецоперації під прикриттям викрили організовану злочинну групу, до складу якої входили чинні народні депутати України.
Зазначається, що за даними слідства, учасники групи на систематичній основі отримували неправомірну вигоду за голосування у Верховній Раді України.
У той же час Суспільне повідомляє, що НАБУ проводять слідчі дії у комітеті транспорту та інфраструктури ВРУ, цю інформацію підтвердила членкиня комітету Сірко.





















Коментарі