В Одесі у четвер, 24 вересня, Daewoo з бійцями Нацгвардії врізалось в автомобіль Honda і збило жінку, яка переходила дорогу.
Як повідомляє "Думская", від отриманих травм 62-річна жінка померла в лікарні.
Зазначається, що водій Daewoo був п'яним. У машині знаходилися його товариші по службі - усі були у військовій формі.
"Даних експертизи поки немає, але візуально водій був у стані алкогольного сп'яніння", - зазначили у слідчому відділі облДАІ.
За цим фактом відкрите кримінальне провадження. Наразі вирішується питання про те, хто буде розслідувати справу - військова прокуратура або міліція. Поки матеріали знаходяться в обласній прокуратурі.




















Коментарі