Ексклюзиви
Понеділок, 25 червня 2007 12:41

Луценко: "Мені пропонували $3 мільйони за призначення одного генерала на посаду на Донеччині"

Колишній міністр внутрішніх справ, лідер громадського руху "Народна самооборона" Юрій Луценко заявляє, що коли він керував Міністерством внутрішніх справ, йому пропонували 3 мільйони доларів хабара за те, щоб він призначив визначену людини на посаду в Донецькій області.

Про це Луценко сказав інтерв"ю жуналу "Контракти".

За його словами, через нього не раз намагалися вирішувати кадрові питання в МВС, коли він керував відомством.

"Намагалися (вирішувати кадрові питання), саме тому, очоливши МВС, я обновив його керівний склад на 95%, аж до керівників райвідділів. Не приводив у міліцію випадкових людей, підрозділи очолювали переважно заступники колишніх керівників на безоплатній основі", - заявляє Луценко.

За словами екс-міністра, він завжди цінував думку своїх заступників - Петра Коляди і Геннадія Москаля.

"Хоча один раз ледь не помилився з призначенням у Донецькій області молодого генерала. Він викликав довіру, я вже був готовий підписати відповідний наказ, а мені через оточення запропонували за це рішення 3 мільйони доларів. Зараз я б узяв ці гроші, щоб довести, що такі суми пропонують, а тоді довелося призначити іншу людину", - відзначає Луценко.

Нагадаємо, Луценко був призначений міністром внутрішніх справ 4 лютого 2005 року.

1 грудня 2006 року Верховна рада звільнила його з цієї посади, пишуть Украинские новости.

Зараз ви читаєте новину «Луценко: "Мені пропонували $3 мільйони за призначення одного генерала на посаду на Донеччині"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі