вівторок, 06 жовтня 2015 13:55

Чоловіки з шевронами "Дніпра-1" обшукали будинки жителів Троїцького - ОБСЄ

Чоловіки з шевронами "Дніпра-1" обшукали будинки жителів Троїцького - ОБСЄ
Фото: facebook.com

У будинках мешканців Троїцького невідомі зі зброєю у формі з розпізнавальними знаками батальйону "Дніпро-1" провели обшуки.

Про це йдеться у звіті моніторингової місії, передає "Остров".

За словами місцевих жителів, озброєні люди перевірили документи кожного жителя селища.

"Якщо їм не відчиняли двері, вони використовували силу для проникнення в будинки, у тому числі ламали двері і вибивали вікна. Місцеві жителі були помітно налякані і обурені інцидентом.

СММ також бачила в селищі залишений будинок із розбитими вікнами і виламаних вхідними дверима", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що батальйон "Дніпро-1" підпорядковується МВС України.

Зараз ви читаєте новину «Чоловіки з шевронами "Дніпра-1" обшукали будинки жителів Троїцького - ОБСЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути