У будинках мешканців Троїцького невідомі зі зброєю у формі з розпізнавальними знаками батальйону "Дніпро-1" провели обшуки.
Про це йдеться у звіті моніторингової місії, передає "Остров".
За словами місцевих жителів, озброєні люди перевірили документи кожного жителя селища.
"Якщо їм не відчиняли двері, вони використовували силу для проникнення в будинки, у тому числі ламали двері і вибивали вікна. Місцеві жителі були помітно налякані і обурені інцидентом.
СММ також бачила в селищі залишений будинок із розбитими вікнами і виламаних вхідними дверима", - йдеться в повідомленні.
Варто зазначити, що батальйон "Дніпро-1" підпорядковується МВС України.




















Коментарі