Середа, 28 лютого 2007 14:00

Травник Волошко заробляє на зіллі половину пенсії

63-річний пенсіонер Федір Волошко з-під Миргорода Полтавської області три роки лікує людей травами. За це вдячні клієнти носять травникові гроші та кролів.

— За фахом я агроном, — розповідає Федір Волошко. — Усе життя працював у колгоспах. Лікувальними травами зацікавився десять років тому, коли мати почала хворіти. І варикоз у неї був, і з печінкою не все гаразд, і доброякісну пухлину виявили на обстеженні. Мама класичній медицині не вірить узагалі — лише народній.

Федір Волошко купив книжки з фітотерапії.

— Почав лікувати, — згадує травник. — Тоді це здалося неймовірним, але пухлина зникла, коли мама пролікувалася чистотілом. Лікарі дивувалися. Печінці допомогла шипшина. Мама помолодшала років на десять.

Чоловік почав сіяти та збирати лікарські трави, сушити їх та лікувати родичів.

— Усіх на ноги поставив, — каже Федір. — Дружина страждала від безсоння та головного болю, в сина — часті ангіни, в сестри — виразка шлунку, ще з молодості.

Відтоді до чоловіка приходять незнайомці. Чоловік продає лікарські трави. Радить, коли і як приймати.

— Беру по 20–30 гривень, за місяць маю до 200, — каже пенсіонер. — Але люди в нас бідні, тому приносять кролів, курей. Маю 400 гривень пенсії. Витрачаю її на одяг, книжки та різні дрібниці для сім"ї.

Зараз ви читаєте новину «Травник Волошко заробляє на зіллі половину пенсії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі