Ексклюзиви
Вівторок, 22 лютого 2011 02:30

"Надра банк" пропонують ліквідувати

Дію тимчасової адміністрації у "Надра банку" продовжили до серпня.

Повне повернення вкладів громадян може розпочатися лише після збільшення статутного капіталу банку, запевняє голова НБУ Сергій Арбузов. Це четверте, з 2009 року рішення щодо цієї фінустанови. Поки що вкладникам повертають до 3 тис. грн на місяць.

— Ситуація із "Надра" дуже складна, — коментує 36-річний Олексій Кущ, радник президента Асоціації українських банків. — За різними оцінками, його борги становлять більше як 10 мільярдів гривень. Фінустанова зараз належить державі. Її не зважуються ліквідувати. Інвестора, який погасив би борги, отримавши контрольний пакет акцій, знайти майже неможливо. Бо дохідність "Надри" сумнівна. На мій погляд, треба ліквідувати банк. Борги перед вкладниками виплатити із Фонду гарантування вкладів. Введення тимчасової адміністрації, затрата державних ресурсів виправдана лише на час кризи. Цей період у банківській системі країни минув.

Зараз ви читаєте новину «"Надра банк" пропонують ліквідувати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода