На нашій планеті існують міста, де стрімко зменшилася кількість населення. Щоб виправити ситуацію, влада створює програми з фінансування нових мешканців.
Сім міст, за проживання у яких доплачують пропонує AdMe.ru.
Детройт, Мічиган, США
Раніше місто Детройт називали "Західним Парижем", "Автомобільною столицею США" . Зараз влада намагається відновити колишню славу. Для вирішення цієї проблеми ввела нову програму під назвою "Challenge Detroit". Пропонують $2,5 тисячі професійним розробникам в різноманітних сферах, які наважаться на переїзд та роботу в самому місті.
Штат Аляска, США
Існує спеціальний урядовий фонд, який платить ентузіастам за життя та роботу в північному регіоні. Це пов'язано з тим, що населення стабільно зменшується. Єдиною вимогою є проживання на Алясці упродовж року.
Провінція Саскачеван, Канада
Ця канадська провінція робить гарну пропозицію новоспеченим випускникам, які не чітко уявляють подальше життя та кар'єру. Єдина умова: вони випустилися не раніше 2010 року. Влада сплачує $20 тисяч. Для цього вони повинні жити та працювали в місті 7 років.
Ніагарський водоспад, штат Нью-Йорк, США
Нереальною видається пропозиція жити в одному з найкрасивіших місць планети — біля Ніагарського водоспаду. Однак уряд виділяє випускникам університетів по $7 тис. Молодих спеціалістів заохочують влаштовуватися на роботу на місцеві підприємства неподалік від водоспаду на два роки.
Понга, Астурія, Іспанія
Це селище на заповідній території північно-східної частини Іспанії. Воно одне з найдавніших в країні. Аби залучити молоде населення та оживити місцеву економіку, уряд пропонує €3 тисячі кожній сімейній парі, яка переїде туди жити. В якості бонусу існують виплати в €3 тисячі за кожну народжену дитину.
Утрехт, Нідерланди
Нідерланди відомі всьому світові соціальними експериментами. Один з них: як буде впливати фінансова підтримка в $1 тисячу на кожного мешканця міста.
Кертіс, Небраска, США
Американське містечко Кертіс пропонує безкоштовну землю для зведення будинку в обмін на гарну ідею та участь в розвитку місцевої інфраструктури та культури.
Коментарі