Ексклюзиви
Субота, 09 червня 2012 12:20
Марина Фролова
Марина Фролова
Марина Фролова

Вас ще не прослуховують?

- Ти розумієш, ті, хто мене "слухають", уже сміються з нас? - пише бой-френд есемескою.

- Та мені все одно, хто нас слухає, - відповідаю.

Хоча мені не все одно, а скоріше смішно. Ну кому цікаві телефонні розмови двох навіжених людей?

- Я знаю, що тобі все одно! - істеричить він у відповідь.

Подружка розповіла про свій досвід. Її колишній кавалер, бізнесмен, мав дев'ять мобілок і 15 сім-карт, які періодично міняв. Одного разу вони скасували побачення тільки через те, що хтось підозрілий крутився під під'їздом. Я сміюся з цієї історії. Але одразу пригадую друзів, яким неможливо додзвонитися, бо вони міняють номера мобілок ледве не щотижня.

- Навіщо вам п'ять телефонів? - питаю знайомого політика.

Сусід-алкаш зразу їх вичислив - хлопці з органів

- Ну, ці два - для розмов. Цей - теж. А ці, недорогі, самі розумієте - поговорити й викинути.

Я киваю головою, що розумію. Але насправді - не дуже. Бо звичайній людині важко збагнути, як воно жити з думкою, що за тобою весь час стежать. Чи, принаймні, тобі здається, що стежать. Чи все-таки стежать?

Днями зустрічаю на мітингу одного опозиційного політика. Політик не типовий, бо небагатий.

- Дуже часто бачу під вікнами ті самі машини, - довірливо стишує голос. - Примелькалися. Сидять на лавочці цілий день. Сусіди їх бачать. Приходили й розпитували бабусь, чи я не приводжу додому проституток, чи бувають оргії. Сусід-алкаш зразу їх вичислив - хлопці з органів. Тримали в руках по пляшці пива, але не зробили й ковтка.

Я співчутливо кивнула і цьому. Потім іду додому й згадую, що є дуже маленькі й непримітні камери - як сережка у вусі. Ніколи не здогадаєтеся, що вона встановлена десь у вашому авто чи визирає з кишені приятеля. А ще як легко підібрати пароль до чужої електронної скриньки, Facebook'у чи Skype'у. І вже перед дверима мимоволі півобертом зиркаю за спину - чи не йде хто позаду?

Зараз ви читаєте новину «Вас ще не прослуховують?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода