Ексклюзиви
Вівторок, 02 вересня 2008 07:06

Сніг випаде на початку листопада

Дощовий вересень, теплий жовтень із бабиним літом і холодний зі снігом листопад прогнозує народний синоптик із Луцька 58-річний Володимир Лис. Його передбачення погоди на цьогорічне літо, зокрема, липневі зливи й повені, збулися на 100%.

За прогнозом Володимира Лиса, початок вересня має бути доволі теплим. Після 4–5 числа настане похолодання. За день-два падатимуть рясні дощі, які не припинятимуться до 20–22 вересня. Наприкінці місяця буде тепло — традиційне бабине літо із густим павутинням та пухом.

Початок жовтня має бути сухим і теплим із середньою температурою +13...+15°С. Нетривалі дощі випадуть хіба що в середині місяця. За ними порадує друге бабине літо до 26–27 числа. Наприкінці місяця може бути прохолодно.

— Цього року зима прийде надто рано. Уже на початку листопада, десь на Дмитра, випаде перший сніг, — каже Володимир Лис.

Після раннього снігу варто очікувати один-два погожих дні. Затим похолодає до середини листопада. Можуть ударити перші морози. За ними наприкінці другої декади, ймовірно, з"являться кучугури снігу. Хмарна прохолодна погода протримається до кінця календарної осені.

Самодіяльний синоптик Володимир Лис вибудовує прогноз за народною методикою спостереження за погодою із 26 грудня по 6 січня. Ці дні мовби проектують погоду на місяці року: 26 грудня — січень, 27 грудня — лютий і так далі.

Зараз ви читаєте новину «Сніг випаде на початку листопада». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода