четвер, 27 серпня 2009 19:04

Читати вчать з чотирьох років

У селі Кутище Тлумацького району на Івано-Франківщині при середній школі понад 10 років діє материнська школа. Вчителі займаються з малюками за спеціальною програмою. У чотири роки дитина знає всі букви і  починає читати.

— У материнській школі навчають у формі гри, тому діти не перевтомлюються. Урок триває 35 хвилин. Свято букварика відбувається на підготовчих уроках, а вже у першому класі школярі складають речення та розв"язують задачі. Цю школу закінчують усі діти з Кутищого, — каже директор  загальноосвітнього закладу Віталій Кочеров, 63 роки.

У найвіддаленішому гірському районі області — Верховинському — не всі відвідують підготовчі заняття. До Пробійнівської середньої школи ходять діти ще із двох сіл. Від присілку Стовпня, що розташоване високо в горах, треба долати пішки 5–6 км.

— Багато батьків відмовляється водити щодень малечу на підготовку. Самі ж не мають часу з ними займатися, — говорить Галина Козова, 38 років, із профспілки Пробійнівської школи. — дитина вперше книжку бачить першого вересня, коли приходить у перший клас.

Зараз ви читаєте новину «Читати вчать з чотирьох років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути