Львів'янин 34-річний Денис Карамишев навчається в духовній семінарії Києва та служить у реабілітаційному центрі "Гора преображення" церкви "Божий мир". Чоловік потрапив сюди після семи років в'язниці.
— Я виріс у сім'ї, де Бога не знали, — розповідає. — Тато казав, що Бог — це "полный бред". Моїм вихованням ніхто не займався. Я багато часу проводив на вулиці, крав. У 9 років уже курив, у 13 — пив, уживав наркотики. У 16 років мене вперше посадили в тюрму. Усього сидів чотири рази.
Доки Денис перебував у колонії, померли його батьки, рідний брат продав квартиру. Після виходу на волю Денис Карамишев опинився на вулиці.
— Мені не було куди іти. Я почав знову красти і сильно пити. Хотів щось міняти, але виходу не бачив. Потім познайомився з одним хлопцем, який ходив на безкоштовні обіди в церкву "Божий мир". Одного разу пішов із ним, щоб поїсти. Там познайомився з пастором Павлом. Розповів йому про своє життя. Пастор запропонував залишитися в реабілітаційному центрі та змінити своє життя. Я погодився, хоч тоді ще не мав на меті пізнавати Бога. Але згодом, читаючи та вивчаючи Білію, день за днем я змінювався. Увірував у Бога. Він звільнив мене від алкогольної та наркотичної залежності. Тепер служу в реабілітаційному центрі й допомагаю іншим знедоленим людям.
Церква "Божий мир" розташована у Львові на вул. Слобідській. Реабілітація полягає в молитвах, читанні та вивченні Біблії, а також у трудотерапії. Навчання проводять четверо людей — двоє пасторів і двоє наставників. Із 300 вихованців центру 13 вступили до семінарії.












Коментарі