У Збройних силах України відреагували на інформацію про затримання працівниками ТЦК заброньованих військовозобов'язаних.
Військові нагадали про принципи, за якими здійснюється бронювання. Про це йдеться у повідомленні Сухопутних військ ЗСУ в Telegram.
Там наголосили, що після формування та підписання списку на порталі "Дія" переведення військовозобов'язаного на спеціальний військовий облік на строк дії відстрочки засобами Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів здійснюється автоматично.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Принцип воюй або працюй - Шмигаль про зарплатний критерій для бронювання
Водночас бронювання, які були оформлені не в "Дії", не з'являються в реєстрі автоматично. Тому потрібно подати до ТЦК повідомлення про бронювання. Без цього ТЦК не мають підстав вносити "броню" до реєстрів.
Якщо інформації про бронювання працівника немає в реєстрі, органам та організаціям необхідно звернутися до ТЦК, в якому заброньований військовозобов'язаний перебуває на військовому обліку.
Член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко у соцмережах повідомив, що деякі військовозобов'язані, які мають бронювання та підтвердження у паперовому вигляді, були затримані та доправлені у ТЦК.
Згодом деяких з них відвезли у військові частини, а вже після з'ясування обставин знову повернули до ТЦК. За словами нардепа, такі випадки зафіксували, зокрема, у Закарпатській, Харківській областях та Одесі.
Коментарі