Вівторок, 22 липня 2008 16:24

Ув"язнені талліннської в"язниці оголосили голодування

Близько ста ув"язнених талліннської в"язниці оголосили голодування, оскільки їжу в їдальні їм роздавав зек, якого останні використовують для задоволення своїх сексуальних потреб, повідомляє естонське видання Postimees.

При цьому наголошується, що ув"язнені продовжують харчуватися, користуючись дозволом один раз на тиждень купувати продукти в тюремному магазині.

Адміністрація в"язниці зі свого боку заявляє, що поставила згаданого зека на роздачу їжі ненавмисно, керуючись правилом надавати ув"язненим роботу з урахуванням їх професійних навичок, щоб, вийшовши на свободу, їм було легше працевлаштуватися.

Сам факт, що роздавальника їжі використовують з сексуальною метою, до кінця не встановлений. Проводиться розслідування. В цілому, як зазначають в тюремній адміністрації, "голодування" викликане не стільки образою на те, що їжу роздавав "брудний" зек, скільки прагненням декількох ув"язнених, переведених з Віруської в"язниці, зміцнити свій авторитет на новому місці, повідомляє Lenta.ru.

Зараз ви читаєте новину «Ув"язнені талліннської в"язниці оголосили голодування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода