Блокування коштів на рахунках ухилянтів, яке планують запровадити у новому законопроєкті про мобілізацію, може "покласти" судову систему.
В разі ухвалення нової редакції законопроєкту суди можуть навантажити ще кількома мільйонами подань щодо обмеження коштів. Таку думку висловив юрист та фахівець центру надання підтримки ветеранам Роман Лихачов у коментарі "Київ24".
"Судова система вже лягла в нашій країні, бо нереальна кількість навантажень на суддів. По декілька тисяч справ, а іноді і десятків тисяч справ приходиться на одного суддю", - каже юрист.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вітаю усіх ухилянтів країни" - Дикий жорстко розкритикував урядовий законопроєкт про мобілізацію
Він зазначив, що в разі ухвалення нової редакції законопроєкту про мобілізацію суди можуть навантажити ще кількома мільйонами подань щодо обмеження коштів.
"Зараз часто пишуть про те, що не можуть відсилати документи сторонам по справі, бо не мають грошей на поштові марки. А тут протягом 15 діб вони повинні повідомити особу, винести рішення і це рішення підлягає негайному виконанню. Тобто особа не буде повідомлена, а її кошти вже заблокують на рахунках", - припускає Лихачов.
Кабінет міністрів після доопрацювання вніс до Верховної Ради законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.
Про це повідомив сайт парламенту.
Про оновлену версію законопроєкту повідомило і Міністерство оборони.




















Коментарі