Українські виробники можуть почати експорт курятини в Гонконг в грудні.
Про це повідомила Державна ветеринарна і фітосанітарна служба України з посиланням на Центр з безпеки харчових продуктів Гонконзі, повідомляє "Телеграф".
"Зараз Держветфітослужбою України ведуться переговори про узгодження форми ветеринарного сертифікату на м'ясо птиці і продуктів з нього з України в Гонконг", - зазначено в повідомленні.
Підприємства з виробництва м'яса птиці і продуктів з нього, які зацікавлені в поставках продукції на ринок Гонконгу, просять у термін до 15 вересня 2015 надати англійською мовою інформацію Головним управлінням ветеринарної медицини в областях за видами продукції та інформацію про підприємство з метою подальшої передачі в Гонконг.




















Коментарі
1