Вівторок, 21 жовтня 2008 16:35

У яких людей інтуїція краща

 
Емоційні потрясіння для багатьох людей стають переломним моментом в житті. Але сумний досвід часто супроводжує ряд позитивних моментів - наприклад, покинуті люди легше розпізнають обман.

Учені з Огайо прийшли до висновку, що у тих, хто хоч раз в житті був покинутий, краще працює інтуїція. До того ж такі люди швидше вичисляють обман і шахрайство.

Був проведений експеримент за участю 32 добровольців. Учасників експерименту розділили на 3 групи. Людей з першої групи попросили написати розповідь про те, як вони були кинуті. Друга група писала про радісні події, а третя - була контрольною. Її учасники писали про те, що відбувалося напередодні експерименту.

Після цього всім добровольцям показали 20 відео-роликів, на яких були зображені всміхнені люди. Завдання учасників було просте: розпізнати, хто посміхається щиро, а хто - прикидається.

Учасники з першої групи, які писали про сумні події в своєму житті, виявилися найбільш проникливі. 80% безпомилково визначили, де людина щира, а де - ні. Пильність інших була в середньому на 10-20% нижче, повідомляє passion.ru.

Зараз ви читаєте новину «У яких людей інтуїція краща». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 633
Голосування 31 жовтня, Усик - Чисора. Як закінчиться бій?
  • 1) перемогою Усика за очками
  • 2) перемогою Усика нокаутом
  • 3) перемогою Чисори за очками
  • 4) перемогою Чисори нокаутом
  • 5) нічиєю
Переглянути