У Маріуполі жертвами пожежі в житловому будинку стали двоє людей.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.
Повідомлення про пожежу в одноповерховому житловому будинку надійшло в ніч на 13 грудня, о 00:01.
"По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що будинок горить повністю. При проведенні розбору конструкцій о 00:50 на місці пожежі було знайдено обгоріле тіло, о 01:01 було знайдено ще одне обгоріле тіло (анкетні дані загиблих встановлюються)", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що пожежею знищено покрівлю та перекриття на площі 36 кв. м, меблі і речі колишнього використання, стіни і перегородки. Причина пожежі встановлюється.
Нагадаємо, що сьогодні в психоневрологічному диспансері у Воронезькій області сталася пожежа, внаслідок якої загинуло 23 пацієнти.



















Коментарі