В психоневрологічному диспансері у Воронезькій області в ніч на неділю, 13 грудня, сталася пожежа. Загинуло 23 пацієнти інтернату, повідомляє РИА "Новости".
Більшість загиблих перебували на постільному режимі і були малорухомі. Вогонь вдалося ліквідувати о 2:30 за Києвом. Проте одноповерховий цегляний корпус з дерев'яними перекриттями повністю згорів і відновленню не підлягає.
За останніми даними МНС РФ, загинули 23 людей. Ще 22 були госпіталізовані у важкому стані, з них двоє померли, семеро перебувають у реанімації. Всього в будівлі могли перебувати близько 70 осіб, з яких четверо - медперсонал і близько 30 лежачих хворих.
×




















Коментарі
1