Керівники донецьких терористів зобов'язали підприємства відзвітувати про стан їхніх автопарків для "мобілізаційного реєстру".
Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.
"Військове керівництво "ДНР" зажадало від керівників підприємств усіх форм власності в районах, підконтрольних "ДНР", передати дані про стан їх автопарків, нібито для створення загального реєстру "мобілізаційного ресурсу транспорту".
Раніше подібні "реєстри", що складаються в окремих населених пунктах, активно використовувалися бойовиками для незаконного вилучення автотранспорту для особистих потреб", - написав Тимчук.
Експерт також поінформував про з'їзд "високих чинів ДНР" та російських силовиків у Горлівці.




















Коментарі