пʼятниця, 27 листопада 2015 09:26

До Горлівки з'їхалися "високі чини ДНР" та російські силовики

До Горлівки з'їхалися "високі чини ДНР" та російські силовики
Фото: rbc.ua

У Горлівку в супроводі охорони прибули російські військові та "високопосадовці ДНР".

Про це на своїй сторінці в Facebook написав координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.

"До Горлівки прибула "змішана комісія" із представників силових структур РФ і "ДНР". У складі прибулої колони - 2 автобуси з тонованим склом і 7 джипів в супроводі 2 од. БТР-80 та 2 од. російських ББМ ГАЗ-2 330 "Тигр".

Представники "комісії" пересуваються тільки в супроводженні посиленої охорони.

Раніше джерела групи ІС в органах управління "ДНР" повідомили, що з Донецька відразу кілька "високих посадових осіб" з т. зв. "МГБ ДНР" і російських "кураторів" відбули в Горлівку", - написав Тимчук.

Зараз ви читаєте новину «До Горлівки з'їхалися "високі чини ДНР" та російські силовики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути