Вівторок, 12 лютого 2008 17:07

Студент дав інтерв"ю газеті від імені прем"єр-міністра Хорватії

Загребська газета Jutarnji list замість інтерв"ю з прем"єр-міністром країни Іво Санадером опублікувала від його імені відповіді одного хорватського студента, повідомляє Reuters. Молода людина влаштувала розиграш і по електронній пошті відповідала редакції від імені глави уряду.

Видавець газети Давор Бутковіч сказав, що він заздалегідь домовився з главою уряду, і останній погодився відповісти на питання журналіста по електронній пошті. Інтерв"ю мало було бути присвячене питанням інтеграції Хорватії в Європейський Союз і НАТО.

Проте Бутковіч помилився номером телефону і подзвонив 23-річному студентові факультету журналістики, який і дав згоду відповісти зі свого електронного ящика на всі питання. Представники Jutarnji list стверджують, що це "інтерв"ю" було свідомою провокацією конкурентів газети, оскільки студент працював в тижневику Nacional, а його приятелі в газетах Jutarnji list і Vecernji List. Друзі студента заперечують свою причетність до розиграшу.

Jutarnji list є однією з найвпливовіших газет Хорватії. Вона була заснована в 1998 році і виходить тиражем в 115 тисяч екземплярів. Видання належить холдингу Europapress, повідомляє Newsland.

Зараз ви читаєте новину «Студент дав інтерв"ю газеті від імені прем"єр-міністра Хорватії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода