Вівторок, 08 липня 2008 08:02

Солістка групи "Чі-лі" роздяглася для Playboy (ФОТО)

Щоб довести чоловічій половині населення, що вона не трансвестит, а красива дівчина, Ірина вперше оголилася перед камерою.

Якщо найчастіше зірки російського шоу-бізнесу роздягаються перед камерами, щоб себе показати, то солістка групи "Чі-лі" переслідувала іншу мету.

Як виявилось, у рудоволосої красуні головною проблемою було і залишається довести заздрісникам, що вона не трансвестит, а цілком здорова дівчина, у якої кожен сантиметр тіла, - справжній. Нагадаємо, сумніви про її орієнтацію з"явилися у слухачів відразу ж після того, як в радіоефір вийшла перша пісня групи "Літо", де замість солодкого голоска всі почули низький напівчоловічий вокал.

- Мене стільки раз питали: "А чи не трансвестит ви, Ірина?", - ділиться солістка "Чі-лі". - Тому ця зйомка - справжній доказ того, що я дійсно дівчина, не дивлячись на такий своєрідний голос, повідомляє e-motion.

Зараз ви читаєте новину «Солістка групи "Чі-лі" роздяглася для Playboy (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода