Естонія засудила підписаний напередодні в Москві договір про союзництво та інтеграцію між Росією і невизнаною Південною Осетією.
Про це в четвер заявила глава МЗС Естонії Кейт Пентус-Розіманнус, передає Рostimees.
"Підписана в Москві угода підтверджує агресивний настрій Росії і її бажання анексувати Південну Осетію", - сказала Пентус-Розіманнус.
За її словами, підписаний договір - це черговий крок, який порушує суверенітет і територіальну цілісність Грузії.
Міністр також зазначила, що укладений договір суперечить міжнародному праву і взятим на себе Росією зобов'язаннями.
"Підписання угоди підриває процес переговорів у Женеві і в результаті ставить під загрозу безпеку та стабільність усього регіону" - наголосила Пентус-Розіманнус.
Як повідомлялось, 18 березня президент Росії Володимир Путін та лідер невизнаної Південної Осетії Леонід Тібілов підписали договір про співпрацю та інтеграцію.
Проект договору передбачає формування єдиного простору оборони і безпеки, вільний перетин держкордону, інтеграцію митних органів, розширення співробітництва органів внутрішніх справ, спрощення процедури набуття російського громадянства, підвищення зарплат і пенсій, забезпечення медичного страхування жителям Південної Осетії.




















Коментарі