
Разом з тим джерело в правоохоронних органах відзначило, що слідство у справі про вбивство Лістьєва було припинене ще три роки тому. За його словами, рішення про припинення розслідування кримінальної справи про вбивство Лістьєва, здійснене 1 березня 1995 року, було прийнято ще Генеральною прокуратурою РФ 3 квітня 2006 року - до створення Слідчого комітету при прокуратурі.
"Інформація, поширена рядом ЗМІ про те, що СКП припинив розслідування справи про вбивство Лістьєва, трішки застаріла", - відзначило джерело.
Разом з тим він підкреслив, що "оперативно-розшукові заходи щодо цієї резонансної справи не припиняються ні на один день". Найправдивіше з приводу розслідування справи Лістьєва свого часу висловився тодішній Генпрокурор РФ Володимир Устінов: "На жаль, не всі злочини розкриваються. Вони повинні розкриватися по гарячих слідах".
Найбільш перспективною слідство рахувало версію вбивства Лістьєва через його діяльність на посаді гендиректора ГРТ в період розробки концепції діяльності вказаної компанії. За даними Генпрокуратури, "злочин вчинений за наймом, тобто є замовним вбивством".
Журналістська кар"єра Лістьєва почалася на Всесоюзному радіо, де він пропрацював п"ять років. З 1987 року він був автором і ведучим ряду телепрограм. У 1994 році він був обраний віце-президентом Академії російського телебачення, а в січні 1995 року Лістьєв був призначений на посаду генерального директора ВАТ "Громадське російське телебачення". На цій посаді Лістьєв знаходився до трагічної події 1 березня 1995 року, коли 38-річний журналіст був застрелений в під"їзді свого будинку після повернення з роботи. Невідомий двічі вистрілив йому в спину.
Цей злочин став одним з найгучніших замовних вбивств.
За матеріалами: Комсомольська правда, Інтерфакс.
Коментарі