Вівторок, 19 серпня 2008 10:27

Почалася процедура виходу Грузії з СНД

Почалася процедура виходу Грузії з СНД

У Виконавському комітеті СНД в Мінську підтвердили отримання ноти МЗС Грузії про вихід цієї країни із Співдружності.

"Нами отримана нота грузинського МЗС, де офіційно підтверджується рішення парламенту Грузії про вихід з організації", - заявило у вівторок джерело в мінській штаб-квартирі Співдружності.

"У даний час, - відзначив співбесідник агентства, - у Виконкомі у першого заступника виконавчого секретаря Володимира Гаркуна проходить нарада з даного питання".

"Можливо, з цього питання сьогодні буде озвучено заяву голови Виконавського комітету СНД", - сказало джерело.

Як повідомив посол Грузії в Мінську Давид Залкаліані, Грузія офіційно повідомила СНД про вихід з організації.

"Вчора 18 серпня ми (посольство Грузії в Білорусії) отримали ноту з МЗС Грузії і передали її в штаб-квартиру СНД в Мінську", - сказав посол Грузії. За його словами, з цієї миті почалася процедура виходу Грузії з СНД.

Вперше про вихід Грузії з СНД заявив минулого тижня президент Михайло Саакашвілі. Кілька днів тому з вирішенням президента солідаризувався парламент Грузії.

Заявка Грузії про вихід з СНД розглядатиметься протягом року згідно статуту СНД. За цей період вся договірно-правова база повинна бути перекладена на двосторонню основу, повідомляє Інтерфакс-Україна

Зараз ви читаєте новину «Почалася процедура виходу Грузії з СНД». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода