Середа, 16 липня 2008 13:59

Пекінські дресирувальники заради Олімпіади засовують голови в пащеку крокодила (ФОТО)
5

У Пекіні щосили готуються до літньої Олімпіади. Так, в одній з визначних пам"яток Пекіна, Парку Світу, чекають на більше ніж півмільйона іноземних туристів під час Олімпіади в серпні. Тому там повним ходом йде підготовка. Зокрема дресирувальники зоопарку відпрацьовують небезпечні, але цікаві номери з хижими тваринами.

Пекінський зоопарк славиться своєю великою колекцією рідкісних тварин, особливо великих панд. У Цинську епоху на місці зоопарку знаходився сад одного з членів імператорської сім"ї. У 1908 р. імператриця Цисі для власного звеселяння організувала зоопарк площею в 1,4 га, де було зібрано більше 700 тварин, привезених з Німеччини. Це був перший зоопарк в історії Китаю. Зараз в Пекінському зоопарку міститься більше 5 тис. особин 570 видів тварин.

Парк Світу площею в 46,7 га розташований в південно-західному передмісті Пекіна. Це найбільший тематичний парк в Китаї, в якому створено більше 100 копій відомих архітектурних пам"яток 50 країн світу: Пізанська башта, Ейфелева башта Парижа, оперний театр Сіднея, Московський кремль тощо.

"Газета по-українськи"

Фото Reuters
Зараз ви читаєте новину «Пекінські дресирувальники заради Олімпіади засовують голови в пащеку крокодила (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода