Стало відомо, скільки українців висловилися проти легалізації одностатевих шлюбів.
Зокрема, 42% опитаних українців висловилися проти легалізації одностатевих шлюбів, і 33% з них – категорично проти. Про це повідомляє Соціологічна група "Рейтинг".
Тільки кожен третій респондент допускає легалізацію одностатевих шлюбів (37% – за, 22% – не визначились).
Питання про одностатеві шлюби та працевлаштування мігрантів з Близького Сходу "залишаються неоднозначними", зазначають соціологи в останньому опитуванні.
Респонденти переважно хочуть мати в Україні безкоштовну медицину та освіту (з цим погодились 61% і 57% опитаних відповідно), не продавати землю іноземцям (57%).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українці сприйняли заміну радянського герба на український тризуб на монументі "Батьківщина-мати": опитування
Також Україну хочуть бачити такою країною, в якій держава (а не людина) відповідає за підвищення доходів населення (53%), і водночас з вільним ринком в економіці (58%), високим рівнем демократії (64%) та свободою ЗМІ (75%).
Молодші респонденти більше ніж старші підтримують дозвіл продажі землі іноземцям, дозвіл одностатевих шлюбів, працевлаштування мігрантів.
Хоча в питання необхідності регулювання економіки чи вільного ринку вікових різниць майже немає.
"Чоловіки більше ніж жінки підтримують ініціативи платної освіти і медицини, вільну економіку, водночас жінки проявляють більше толерантності до одностатевих шлюбів. Також мешканці міст дещо більше (ніж мешканці сіл) підтримують демократичні та ліберальні ініціативи", – кажуть у "Рейтингу".
Громадяни України краще ставляться до мешканців окупованого Криму, ніж до жителів захоплених 2014 року окремих районів Донецької та Луганської областей.
46% опитаних повідомили про тепле ставлення до мешканців Криму, про нейтральне – 23%, про холодне – 31%. До мешканців так званих ЛДНР 59% ставляться холодно, 18% – нейтрально, 22% - тепло, повідомляє Соціологічна група "Рейтинг".
До мешканців окупованих територій Херсонської й Запорізької областей 83% ставляться тепло, 11% – нейтрально, 5% – холодно.
Коментарі