Ексклюзиви
неділя, 06 серпня 2023 13:37

Окупанти хочуть створити "добровольчі батальйони" на захоплених територіях

Окупанти хочуть створити "добровольчі батальйони" на захоплених територіях
Російські загарбники намагаються створити "добровольчі батальйони" на захоплених територіях. Фото: novynarnia.com

Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях хотіли загнати мешканців у так звані "добровольчі батальйони".

Але їм це не вдалося, тому загарбники почали формувати "військкомати" і "приписні столи", щоб зареєструвати чоловіків призовного віку. Про це в ефірі національного телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Gazeta.ua.

За його словами, росіяни та місцеві зрадники спочатку почали створювати так звані "кишенькові батальйони". Йдеться, зокрема, про "батальйон Судоплатова", куди вже рік збирають добровольців по всій Росії. А також про "казачий батальйон", командира якого в РФ викрили в приписуванні собі різних заслуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За тиждень знищено десятки російських угруповань: Федоров розповів про ситуацію на Запоріжжі

Створювали також "народноє ополчєніє", яке Федоров назвав "гарматним м'ясом, яке кинуть в бій, як тільки справа дійде до деокупації".

Але "добровольців" знайти не вдалося, тому окупанти придумали, як їх можна змусити вступити у незаконні формування. Загарбники привезли гауляйтера-воєнкома з тайги, який має організувати облік. Створили військово-облікові столи, щоб врахувати всіх чоловіків призовного віку.

"Ворог розуміє, що наші люди точно не стрілятимуть в своїх, тому зброю в руки не дає. Зате вже відомі випадки, коли людей захоплювали в полон і відправляли на передову копати окопи", ‒ сказав Федоров.

Російські загарбники у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області підготували потужні фортифікаційні укріплення, зокрема й підземні. Навколо міста окупанти облаштували щонайменше три або чотири лінії оборони. Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Він нагадав, що загарбники мали вдосталь часу, щоб підготуватись до наступу українських військ.

Зараз ви читаєте новину «Окупанти хочуть створити "добровольчі батальйони" на захоплених територіях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути