Ексклюзиви
вівторок, 22 вересня 2009 14:10

Лікар помер внаслідок любовних утіх з медсестрою

Лікар помер внаслідок любовних утіх з медсестрою

Кілька днів тому на автодорозі Львів-Трускавець від любовних утіх помер заступник директора з питань медичної частини Міжнародної клініки відновного лікування у Трускавці. Про це ЗІК повідомили власні поінформовані джерела.

Їхавши у власному автомобілі із медсестрою клініки, чоловік зупинився біля лісу, де вони й вирішили зайнятись любовними втіхами. Від молодої медсестри чоловік забув, що в нього слабке серце, яке не витримало перенавантаження.

Горе-медсестра, після того, як чоловікові стало погано, вибігла на дорогу і почала зупиняти автомобілі, які їхали в напрямку Львова. Зупинила вона і бригаду швидкої – одного із смт Дрогобицького району, однак врятувати чоловіка не змогли.

ZIK

Зараз ви читаєте новину «Лікар помер внаслідок любовних утіх з медсестрою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути