Ексклюзиви
Вівторок, 15 квітня 2008 08:33

Коаліція Берлусконі перемогла на виборах в Італії

Коаліція Берлусконі перемогла на виборах в Італії
На парламентських виборах, що відбулися в Італії 13-14 квітня, правоцентристська коаліція Сильвіо Берлусконі отримала перемогу із значним відривом від суперників, повідомляє сайт МВС Італії, що обробило дані з більш ніж 99% національних виборчих ділянок.

Ці дані не враховують результатів голосування італійських громадян за кордоном, які поступлять дещо пізніше, але вже не здатні змінити остаточні підсумки голосування.

На виборах у верхню палату національного парламенту - Сенат Республіки - правоцентристська коаліція Берлусконі, по даним на 3:00 за місцевим часом (4:00 по Києву), перемагає більш ніж з 9-процентним відривом від основного суперника - лівоцентристської коаліції. Прихильники Берлусконі набирають 47,3% голосів виборців.

На виборах в Палату депутатів також перемагає коаліція Берлусконі. Вона набирає 46,7%, тоді як лівоцентристська коаліція - 37,6%, повідомляє Газета.Ru.

Зараз ви читаєте новину «Коаліція Берлусконі перемогла на виборах в Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода