Четвер, 27 березня 2008 10:11

Імена, які приносять успіх і удачу своїм власникам - опитування

Проведене в Британії опитування показав, що англійці вважають людей, яких звати Джеймс та Елізабет, найуспішнішими в житті.

Опитування, в якому взяли участь більше 6 тис. людей, поставило за мету з"ясувати, що думають люди про 20 найпоширеніших чоловічих і жіночих імен і з приводу якостей тих людей, які є власниками цих імен.

Виявилось, що Джекі і Люсі вважаються найудачливішими. Навпаки, ті, кого звуть Єлена і Джон, вважаються найменш удачливими. Ліза і Брайан менше всього добиваються успіху, а Енні і Джорджі – найпривабливіші.

"Попередні дослідження показали, що такі відчуття можуть матеріалізуватися, наприклад, коли вчителі ставлять високі оцінки учням з привабливими іменами, а працедавці заохочують тих, кого красиво звати", - йдеться в опитуванні.

Психолог Річард Вайзман з Хертфордширського університету також з"ясував, що незвичайні імена, які батьки дають своїм дітям, можуть робити великий вплив на те, як в майбутньому цих дітей сприйматимуть.

"Так, наприклад, жіночі імена, що асоціюються з красою, в основному м"які, тоді як найсексуальніші чоловічі імена короткі і тверді. Імена, які носять члени королівської сім"ї, асоціюються з успіхом і розумом", - говорить Вайзман. Reuters.

Найуспішніші:

Елізабет, Джеймс

Керолайн, Річард

Елен, Майкл

Олівія, Уїльям

Аманда, Ендрю

Найменш успішні:

Джулі, Іан

Емілі, Люіс

Кеті, Стівен

Люсі, Райан

Ліза, Брайан

Найудачливіші:

Люсі, Джек

Кеті, Кріс

Ліза, Райан

Софі, Пітер

Ема, Джеймс

Найменш удачливі:

Керолайн, Джордж

Карен, Уїльям

Енн, Річард

Елізабет, Томас

Елен, Джон

Найкрасивіші:

Софі, Райан

Рейчел, Джеймс

Олівія, Джек

Карен, Кріс

Кеті, Майкл

Найменш красиві:

Керолайн, Річард

Елізабет, Джон

Елен, Пітер

Джейн, Томас

Енн, Джордж

Зараз ви читаєте новину «Імена, які приносять успіх і удачу своїм власникам - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода