До зовнішнього незалежного оцінювання з української мови залишається менш як 4 місяці.
Цьогоріч випускники, які планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно вибирати, яку саме роботу виконувати під час ЗНО. Йдеться про сертифікаційну роботу з української мови чи сертифікаційну роботу з української мови та літератури.
"До ЗНО можна підготуватися за 4 місяці, якщо учень має ґрунтовні знання та швидко засвоює матеріал. При підготовці потрібно звернути увагу на синтаксис і пунктуацію. Саме за цими розділами подають найбільше завдань. Крім того, ці знання необхідні для написання власного висловлення", - розповідає Gazeta.ua репетитор з української мови Лариса Чемерис.
Для якісної підготовки до складання ЗНО з української мови експерт радить виконувати якомога більше тестових завдань. Це сприятиме кращому запам'ятовуванню матеріалу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карантин посилив попит на репетиторів з української мови
"Усі правила швидше й легше запам'ятовувати в процесі діяльності. Теорія без практики німа, а практика без теорії сліпа. Підготовка до ЗНО кожного дня - справа добра й результативна, проте до всього потрібно підходити мудро. Потрібно пам'ятати, що виснажений спортсмен до фінішу першим не прийде. Так і в навчанні: дитина має правильно розподілити час", - додає Лариса Чемерис.
Репетитор радить також приділяти увагу наголосам, лексиці та граматиці. Саме за цими темами у випускників виникає найбільше складнощів.
1 лютого 2021 року розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021-го. Цьогоріч реєстрація триватиме до 5 березня. Участь в основній сесії ЗНО безкоштовна. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із 5 навчальних предметів.
Коментарі