Ексклюзиви
Вівторок, 27 січня 2009 15:07

Черновецький поставить на облік всіх приїжджих

Київська міська державна адміністрація пропонує Київській міській раді запровадити статистичний облік городян, які постійно або тимчасово проживають у столиці.

Про це сказано в проекті рішення Київради.

Проект припускає, що для ведення такого обліку необхідно визначити серед існуючих або створити новий структурний підрозділ міськадміністрації.

Також Київраді пропонується затвердити порядок надходження інформації про постійне або тимчасове проживання громадян у житлових будинках, гуртожитках, про їхнє перебування в житлово-будівельних кооперативах, об"єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, готелях, лікарнях, будинках-інтернатах, пенітенціарних закладах.

Крім того, проект передбачає звернення влади Києва до Президента, Кабінету Міністрів, міністерств і відомств із пропозицією налагодити систематичне надання інформації про громадян, котрі перебувають у столиці.

Наприклад, Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві може надавати дані про реєстрацію населення за місцем постійного й тимчасового проживання, Головне управління статистики в Києві - про кількість працюючого населення, у тому числі проживаючих за межами столиці.

Державна податкова адміністрація, відповідно до проекту, може надавати дані про громадян-платників податків з виділенням із загального переліку жителів інших міст, Головне управління Пенсійного фонду в Києві - про сплату пенсійного страхування, Київський міський військовий комісаріат - про військовозобов"язаних і призовників, Головне управління юстиції в Києві - про укладені шлюби й тих , хто перебуває у пенітенціарних закладах.

Київміськадміністрація вважає, що наявність у неї електронних даних про реальну кількість населення міста дасть змогу їй більш планомірно вираховувати міськбюджет, а місту - виконувати столичні функції.

Як повідомлялося, у лютому 2008 року мер Києва Леонід Черновецький ініціював розробку міськадміністрацією механізму реєстрації приїжджих.

В 2007 році Київміськадміністрація вивчала можливість проведення перепису населення, яке постійно й тимчасово проживає на території столиці.

Черновецький вважає, що в Києві фактично проживає приблизно 5 млн. людей, а не 2,64 млн., відповідно до останнього перепису населення, який проводився в грудні 2001 року, повідомляють Українські Новини

Зараз ви читаєте новину «Черновецький поставить на облік всіх приїжджих». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 46218
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути
Погода