Ексклюзиви
Вівторок, 29 квітня 2008 20:59

Буш впевнений, що наступним президентом США буде Маккейн

Джордж Буш висловив впевненість, що наступним президентом США буде республіканець Джон Маккейн і що новий голова Білого дому продовжить боротьбу США з глобальним тероризмом.

"Я дійсно вважаю, що він (Маккейн) стане президентом", - заявив президент США, виступаючи у вівторок на прес-конференції в Рожевому саду Білого дому.

При цьому Буш визнав, що таким своїм висловом він підключається до президентських перегонів, що проходять зараз у США.

"Тут я втягую сам себе в (президентську) кампанію 2008 року, хоча я і говорив собі, що не буду цього робити", - сказав голова американської держави.

Підкресливши, що "для (майбутнього) президента дуже важливо розуміти, що Америка все ще стоїть перед загрозою нападу", Буш висловив упевненість в тому, що на посаді президента Маккейн продовжить боротьбу з тероризмом.

"Я не думаю, що Джон Маккейн випустить з уваги війну з терором", - підкреслив президент США.

"Мене турбує - про це я вже говорив раніше, що наша країна у минулому мала тенденцію ставати ізоляціоністською і протекціоністською, і я хочу сподіватися, що хто б не був президентом, а я дійсно вірю, що це буде Джон (Маккейн), він зможе протистояти імпульсному рішенню сказати, що протистояння ворогові більше того не варте", - заявив голова Білого дому, повідомляє РИА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «Буш впевнений, що наступним президентом США буде Маккейн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода