Ексклюзиви
середа, 20 березня 2024 22:34

Спецтема: Війна Росії проти України

Боєприпаси для F-16 і не тільки: Нідерланди оголосили про виділення нового пакета допомоги Україні

Боєприпаси для F-16 і не тільки: Нідерланди оголосили про виділення нового пакета допомоги Україні
У середу, 20 березня, Нідерланди оголосили про виділення нового пакета військової допомоги Україні. Фото: ілюстративне

У середу, 20 березня, Нідерланди оголосили про виділення нового пакета військової допомоги Україні.

Розмір допомоги складе 350 млн євро. Про це повідомила міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен у Twitter.

Вона також уточнила, що країна закупить боєприпаси для літаків F-16, які цього року має отримати Україна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іспанія передасть Україні нову партію танків Leopard 2A4

На боєприпаси для винищувачів планується виділити 150 млн євро. При цьому снаряди закуповуватимуть безпосередньо у промисловості.

Також Нідерланди уклали контракт на нові розвідувальні дрони на суму близько 200 млн євро разом із країнами-партнерами.

У середу, 20 березня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен.

Вони обговорили посилення ППО та забезпечення української армії.

1 березня Зеленський і прем'єр-міністр Нідерландів підписали двосторонню угоду про безпеку між країнами. Документ передбачає надання Україні 2 млрд євро, а також допомогу у сфері протиповітряної оборони, артилерії, морських і далекобійних засобів.

Зараз ви читаєте новину «Боєприпаси для F-16 і не тільки: Нідерланди оголосили про виділення нового пакета допомоги Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути