Субота, 12 липня 2008 12:42

Американського провайдера збираються покарати за фільтрацію трафіку

Розділ Федеральної комісії із зв"язку США (FCC) Кевін Мартін запропонував покарати провайдера Comcast за фільтрацію інтернет-трафіку і дискримінацію користувачів файлообменних мереж, повідомляє Associated Press.

 

Мартін підкреслив, що Comcast без достатніх підстав блокував рух окремих видів трафіку в своїх мережах. В результаті користувачі мали  проблеми при роботі в інтернеті. Своїх клієнтів про блокування трафіку провайдер не попереджав.

 

Дії Comcast Мартін визнав такими, що порушують встановлені FCC принципи доступу в інтернет. Питання про вживання заходів проти провайдера він має намір підняти першого серпня на засіданні FCC.

 

Якщо пропозиція глави FCC буде прийнята, то Comcast можуть зобов"язати відмовитися від блокування трафіку і повідомити своїх абонентів про подальші плани розвитку мережі.

 

Представники Comcast заперечують факт блокування трафіку. Вони підкреслюють, що лише обмежено управляють потоками трафіку в своїй мережі, щоб всі клієнти отримували якісні послуги.

 

Нагадаємо, що група юристів і інтернет-користувачів направили в FCC скаргу, де звинуватили Comcast у фільтрації трафіку, в середині січня поточного року. Від FCC вони зажадали оштрафувати провайдера на 195 тисяч доларів за кожного абонента, чиї права були порушені.

 

Компанія Comcast є другим за величиною провайдером США.

Зараз ви читаєте новину «Американського провайдера збираються покарати за фільтрацію трафіку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода