УКіровській області (РФ) зійшли з рейок 15 залізничних вагонів з мінеральними добривами і локомотив. Потерпілих немає.
Оперативний черговий МНС Росії повідомив, щ аварія сталась поблизу станції Бумкомбінат.
Пасажирські потяги пустили в обхід аварійної ділянки. Ніякої загрози для екології немає.
У свою чергу в прес-службі Приволжсько-Уральського регіонального центру з надзвичайних ситуацій повідомили, що потрапив у аварію товарний потяг N1903, який складається з двох електровозів і 131 вагону. Він їхав з міст Солікамська. Один електровоз знаходився в голові поїзда, інший, - у середині.
- Зійшли з рейок вісім вагонів і другий локомотив, який перегородив зустрічний шлях. Сім вагонів впали на праву сторону у напрямку руху. Пошкоджено 250 метрів залізничного полотна і одну контактну опору, - йдеться у повідомленні центру, пише Интерфакс.




















Коментарі