Пʼятниця, 08 серпня 2008 09:27

10 заповідей люблячої жінки

10 заповідей люблячої жінки
Чоловікам, як дітям в школі, постійно потрібні зміни! Якщо ви цінуєте вашого чоловіка, намагайтесь уникати деяких типових помилок, які  змушують чоловіків тікати від жінки геть.

Психологи зуміли виділити 10 основних пунктів "неправильної поведінки".

1. Перший і найдієвіший подразник - істерики і нотації.  Ніщо так не псує відносини, як постійна невдоволеність життям, ситуаціями і поведінкою улюбленого чоловіка.

2. Не дивлячись на своє палке бажання 24 години на добу бути поряд з коханим, пам"ятайте, що у нього залишаються власні потреби на зразок бажання побачити близького друга, піти на рибалку  або на футбол. У нього можуть і повинні бути куточки в душі, де він хоче відчувати і відчуває себе комфортно- власне як і у вас. Проводьте частину часу окремо один від одного і тоді радість зустрічі буде більшою, а сама зустріч - бажаною.

3. Не намагайся міняти кохану людину по своєму образу і подобі - сприймай і люби його таким, яким він є, прагни більше уваги звертати на його позитивні якості, ніж на недоліки, які до того ж цілком можутьними і не бути.

4. Прагніть бути "іншою", не такою як вчора, спочатку це може показатися дивним і складним, але через деякий час ця гра вам сподобається. Пам"ятайте, що внутрішньо ви залишаєшся вірною собі.

5. Відчувайте свою самодостатність і самостійність. Не докучайте людині нескінченними дзвінками 3 рази протягом години . Це перевірений спосіб викликати негативну реакцію. 

6. Не смійте ревнувати. Ревнощі - ознака невпевненості і підсвідомого бажання оволодіти людиною як річчю, закрити його на всі замки і споглядати з ранку і до вечора. Нічого хорошого з цього зазвичай не виходить. Нескінченні підозри з приводу затримок з роботи, читання особистих повідомлень і SMS ставлять під колосальний сумнів майбутнє ваших відносин.

7. Традиційна жіноча помилка - любов до пліток - може дорого обійтися. Не виносьте сміття з хати, прагніть вирішувати свої питання з коханим наодинці.

8. Не завжди вашу пристрасть до шопінгу з таким же ентузіазмом прийме і ваш коханий. Один-два божевільних спільних походи можуть іноді зіпсувати відносини. Тому, бажано пройтися по магазинах з подругами - заразом і обговорити буде що. Є варіант спільного походу, але ви заздалегідь повинні самі підібрати собі те, що вам подобається, тоді це виглядатиме як сюрприз і не займе дуже багато часу.

9. Ніколи не наполягайте на тому, щоб ваш коханий негайно і беззастережно поділився з вами своїми думками і відчуттями. Якщо він не налаштований на відвертість - розмову краще перенести на потім.

10. Ніколи не примушуйте чекати себе дуже довго. Важко знайти чоловіка, який був би в захопленні від того, що ви спізнюєтеся на годину з гаком.

Виконучи ці прості правила, ви значно підвищите свої шанси на успіх у людини, яку любите, повідомляє wwwomen.com.ua.

Зараз ви читаєте новину «10 заповідей люблячої жінки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода