Київська міська рада передала приміщення Святошинського районного будинку культури (проспект Перемоги, 112) приватному акціонерному товариству „Бінго Інтертеймент".
Як повідомив Gazeta.ua один із координаторів "святошинських робінгудів", голова громадської організації "Відкрите коло" Микола Єременко, про це йдеться у відповідному рішенні Київради від 22 травня 2013 року.
"Його текст команда Попова завбачливо „забула" опублікувати на сайті столичного органу самоврядування. Цікавим є той факт, що автором документу виступив Бондар Ю.І. - соратник провладного „господарника" Олександра Пабата", - уточнив Єременко.
Згідно з рішенням Київради, на місці сьогоднішнього будинку культури та прилеглого до нього мальовничого скверу постане "житлово-офісний комплекс з вбудованими приміщеннями торговельного, соціально-побутового та спортивно-розважального призначення, а також підземним паркінгом".
Розважальна територія буде, за словами активіста, передана в експлуатацію нічному клубу „Бінго".
"Таким чином, провладна більшість закреслила майбутнє цілої низки дитячих творчих колективів, зокрема, дитячого зразкового хореографічного ансамблю „Соколята", клубу бального танцю „Міф", дитячої творчої майстерні та інших", - наголосив Єременко.
Він вважає, що пріоритетом для "нинішньої нелегітимної київської влади" є відкриття різноманітних стриптиз-барів та гральних салонів, а не розвиток культури, тим більше української народної.
"Святошинські робінгуди" наголосили, що вищезазначене рішення Київради є незаконним, оскільки з порушенням статті 5 закону України „Про основи містобудування" було прийняте без попередніх громадських слухань та не враховує інтереси територіальної громади.
"Про наміри депутатів вкрасти будинок культури не знав жоден громадський активіст, оскільки відповідний проект рішення було внесено до порядку денного з голосу і в той же день проголосовано, що є порушенням закону України „Про місцеве самоврядування", - додали громадські діячі.
Варто нагадати, що раніше будинок культури Святошинського району належав авіаційному заводу імені Антонова. На початку 90-х приміщення перевели у комунальну власність. Значну його частину віддали в оренду казино „Бінго". Сьогодні ж, за словами активістів, розважальний заклад став повноправним власником будівлі, зведеної зовсім для інших цілей.
"Батьки вихованців численних ансамблів та гуртків не мають наміру здавати культурний осередок команді крадіїв, тож утворили протестний комітет, що покликаний усіма способами перешкодити захопленню приміщення рейдерами", - заявив Єременко.
Коментарі
27