Ексклюзиви
Четвер, 03 липня 2008 07:06

Помер журналіст Віктор Бех

 

30 червня після тяжкої хвороби від цирозу печінки у 51-річному віці помер київський журналіст Віктор Бех. Учора рідні та друзі попрощалися з ним.

Першим місцем роботи Беха була "Молода гвардія" — київська обласна комсомольська газета. Потім працював у редакціях "Дня", "Всеукраинских ведомостей", "Вечірнього Києва", "Метро". В останні роки займався видавничою справою.

Віктор Бех виховав чотирьох дітей — трьох доньок і сина, встиг стати дідусем.

— Я знав Віктора років 20, — каже головний редактор інформаційного агентства УНІАН 47-річний Олександр Харченко. — Ми разом працювали в "Молодій гвардії", потім у "Дні", "Всеукраинских ведомостях". Це був розумний чоловік із неперевершеним, рідкісним почуттям гумору. Людина глибоко порядна, без гонору і пихи, без цинізму і крохоборства, без марнославства та "крутизни". Віктор завжди уважно, доброзичливо, глибоко порядно ставився до людей, надто до друзів. У нього не було більших чи менших друзів — просто друзі. На його добре ставлення і максимальну допомогу однаковою мірою могли розраховувати і ті, кого він знав мало, зустрічався вряди-годи, і ті, хто пропрацював із ним десяток років в одній редакційній кімнаті. Він завжди допомагав іншим вирішувати їхні проблеми і не завжди справлявся з власними негараздами. Наскільки можна, Віктор ховав їх від усіх, однак вони так рано звели його в могилу. Він любив усміхатися, навіть коли йому було не до сміху. І не всі з нас могли за Вітіною усмішкою й іронією відчути, як йому інколи погано. І пробачити нам цей гріх уже нікому.

Зараз ви читаєте новину «Помер журналіст Віктор Бех». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3475
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода