Ексклюзиви
Четвер, 24 січня 2008 07:05

Почали прокладати тунель до станції Голосіївської

Позавчора робітники "Метробуду" почали монтувати залізобетонні конструкції на лівому перегінному тунелі, який сполучить станції метро Деміївська та Голосіївська.

— Відтепер на лінії працюватиме найпотужніший тунельний щит марки "Херренкнехт", він суттєво прискорить будівництво, — каже "ГПУ" Володимир Петренко, 63 роки, голова правління ВАТ "Київметробуд". — Він відшліфує стінки земляної породи проритого тунелю. А далі цей апарат вмонтовуватиме в зачищену ділянку залізобетонні кільця завтовшки 1 метр 20 сантиметрів. Їх між собою з"єднуватимуть гумовим ущільненням. Завдяки цьому не потрібно буде проводити додатково ізоляційні роботи.

Німецький тунелепрохідницький комплекс майже не забруднює середовища, а ґрунти після нього не просідають. Мешканці прилеглих будинків навіть не відчують підземної вібрації, хоч загальна довжина зібраного під землею комплексу — 97 метрів, а важить він 315 тонн, — запевняє голова правління.

— "Метробуд" заклав усе своє майно, аби придбати "Херренкнехт": будинки, техніку. Але це — державна позиція. Бо ми будуємо метрополітен, на якому заробимо ці гроші, — пояснив Володимир Петренко.

Основні роботи на станції Деміївська обіцяють завершити у травні 2008-го. У "Метробуді" кажуть, що перші поїзди пустять через цю станцію наприкінці 2008-го, одночасно з двома іншими новими станціями на Куренівсько-Червоноармійській лінії метро (Голосіївською та Васильківською).

У лютому будівельники планують розпочати обладнання станції. Поки що на ній завершують будівництво входів і виходів для пасажирів. Добудовують також підземний перехід під просп. Голосіївським до бібліотеки ім. Вернадського.

Половина тунелю, яка йде від станції Либідська до Деміївської, вже готова.

Зараз ви читаєте новину «Почали прокладати тунель до станції Голосіївської». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5681
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода