Ексклюзиви
пʼятниця, 26 липня 2024 22:20

На хабарі затримали високопосадовця Агенції оборонних закупівель Міноборони

На хабарі затримали високопосадовця Агенції оборонних закупівель Міноборони
В Києві затримали посадовця Агенції оборонних закупівель. Фото: УНІАН

На хабарі в розмірі $700 тис. затримали колишнього топпосадовця Агенції оборонних закупівель Міністрерства оборони Віталія Черненка.

Служба безпеки України затримала Черненка у рамках кримінального провадження за статтею "Шахрайство", пише "Дзеркало тижня".

"Інформація відповідає дійсності. Затримання не пов'язано із його роботою в Агенції, це пов'язано із його колишнім місцем роботи", - заявив заступник голови Агенції Артем Ситник в коментарі виданню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ та НАБУ затримали міського голову Мукачева та голову райради

Черненко обіцяв за винагороду сприяти у закритті справи у правоохоронному органі, де він раніше працював і мав професійні зв'язки.

Посадовець був призначений в Агенцію 18 липня 2023 року. На сьогодні він звільнений, зазначив Ситник.

Служба безпеки в середині липня викрила на корупції виконуючого обовʼязки заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у Києві.

Посадовець причетний до вимагання неправомірної вигоди від столичних підприємців.

СБУ задокументувала одержання чиновником першої частини неправомірної вигоди і затримала його разом із посередником під час передачі другого "траншу".

Зараз ви читаєте новину «На хабарі затримали високопосадовця Агенції оборонних закупівель Міноборони». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути