Субота, 12 квітня 2008 07:10

Метро не говоритиме про самогубців

Відтепер жодної згадки про прізвище, ім"я та по батькові особи, яка вчинила самогубство або спробувала зробити це на рейках міської підземки. Таке рішення прийняло керівництво Київського метрополітену.

Його директор Петро Мірошников, 51 рік, переконаний: ці заходи дозволять зменшити кількість самогубств під землею.

— Ми зробили б усе можливе, аби їх було менше. Але від нас у цьому питанні нічого не залежить. Якщо людина приймає рішення вкоротити собі віку, то ми не можемо на неї вплинути, — сказав Мірошников у четвер на прес-конференції.

З його слів, метро звернулось до усіх інших служб із проханням  якомога менше висвітлювали питання суїцидів у підземці. Перед тим керівники підприємства вивчали дослідження, проведені в підземці Відня, столиці Австрії. Там вирішили: про самогубць не згадувати ніде, окрім звітів для вузького використання. Після цього статистика смертності на рейках метро зменшилась.

Зараз міське метро намагається зробити підземку якомога комфортнішою для пасажирів. Так роблять, аби відігнати у людей депресію.

— Ми відремонтували освітлення у метрополітені, замінили деякі написи, додали в них доброзичливих слів. Запустили потяг із репродукціями картин міських художників. Найближчими днями на Сирецько-Печерській лінії почнеться місячний експеримент. Станції будуть оголошувати дитячі голоси, — пояснює Мірошников.

Метрополітенівці планують перетворити на молодіжний кожен третій вагон. Там розвісять фізичні й тригонометричні формули для студентів.

Зараз ви читаєте новину «Метро не говоритиме про самогубців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3486
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода