Ексклюзиви
Четвер, 10 грудня 2015 13:18

Київська ОДА своєчасно сформувала проект обласного бюджету на наступний рік - Шандра

Київська ОДА своєчасно сформувала проект обласного бюджету на наступний рік - Шандра

Київська облдержадміністрація у відведені законом терміни підготувала проект бюджету Київщини на 2016 рік. Головний кошторис регіону був поданий на розгляд обласних депутатів більше ніж за 20 днів до засідання сесії Київської облради, що відбудеться наприкінці грудня.

Про це повідомили в прес-службі Київської облдержадміністрації.

Голова Київської ОДА Володимир Шандра підкреслив, що суттєва частина видатків бюджетного проекту спрямована на соціальні потреби, а розрахунки дохідної частини визначалися на основі прогнозних показників економічно-соціального розвитку області. Проект бюджету Київщини враховує чинні норми Податкового та Бюджетного кодексів.

Коментуючи цей фінансовий документ, керівник регіону акцентував на досягненнях реформи бюджетної децентралізації та підкреслив ті додаткові можливості, які вона відкриває перед місцевими бюджетами.

"Завдяки проведенню бюджетної децентралізації за 10 місяців цього року до місцевих бюджетів понадпланово надійшло 1 млрд. 21 млн. гривень. Це суттєвий показник, який значно збагачує місцеві скарбнички і дає їм доступ до ширшого фінансового ресурсу. Фактично вперше за роки незалежності ми мали профіцит бюджету, а разом з ним – і можливість перерозподілити бюджетні кошти місцевими громадами для їх економічного, соціального, інфраструктурного розвитку", - зазначив Володимир Шандра.

Варто додати, що значна частина видатків у проекті обласного бюджету на 2016 рік спрямована на соціальну галузь. Кошти передбачені, зокрема, для освітньої сфери, охорону здоров'я, соцзахисту, соцзабезпечення та різних соціальних програм.

Зараз ви читаєте новину «Київська ОДА своєчасно сформувала проект обласного бюджету на наступний рік - Шандра». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6822
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути